Про компанію

    Наше підприємство вже більше п’яти  років займається виробництвом металопластикових конструкцій. Увесь цей час ми невпинно розвиваємось, удосконалюємось та набуваємо досвіду. З маленького підприємства ми поступово виросли в потужне і добре оснащене виробництво.

    Нашим здобутком за досить короткий період є наявність двох виробничих цехів, своя склопакетна лінія та сучасне обладнання на всіх етапах виробництва. Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд профільних систем, що охоплює всі рівні цінових пропозицій на ринку - від lowcost сегменту до  високоякісного європейського вікна для засклення приватних будинків та котеджів. Для відокремлення своєї продукції від безлічі подібних на ринку ми розвиваємо власну торгову марку ProFLEX, завдяки цьому наші клієнти отримали додаткові переваги, ну а ми - додаткову відповідальність. Співпрацюючи з нами, Ви маєте можливість замовити не лише звичайне прямокутне вікно або двері, але й конструкції  будь-якої геометричної форми (трикутники, трапеції, арки), а також різні типи та кольори ламінації.

    Нашим основним завданням є  забезпечення клієнта якісною продукцією, яка відповідає усім нормам сертифікації, та надання повного сервісу у вирішенні будь-яких питань та прохань. Замовивши у нас вікно, Ви можете бути впевнені в його якості, адже ми надаємо гарантійне обслуговування на наші вироби протягом 5-ти років.

    Обрати найкращий варіант на будь-який гаманець, прорахувати та оформити замовлення Вам залюбки допоможуть у відділі продажу кваліфіковані та привітні працівники. Ви завжди можете завітати до нас на екскурсію та ознайомитись з продукцією і виробничим процесом наочно.